Ärilaen

Laenud juriidilistele isikutele


Stardilaen

Antud laen on mõeldud juriidilistele isikutele, kellel puudub algkapital või ettevõtte alustamiseks vajalikud käibevahendid.

Laenu suurus on kuni 5 000 EUR ja taotlemiseks on vajalik vähemalt üht, eraisikulist või juriidilist käendust. Eraisikulist käendust võib anda ka taotleja juhatuse liige või osanik.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendus! Taotle kohe!


Käibekapitalilaen

Antud laen on mõeldud juriidilistele isikutele ajutise käibekapitali puudujäägi või nende suurendamise finantseerimiseks, näiteks toormaterjali, kauba soetamiseks või äritegevusse investeerimiseks.

Kuni 5000 EUR laenusumma puhul on vajalik vähemalt üht eraisikulist või juriidilist käendust.

Laenusumma, mis jääb vahemikku 5000 EUR kuni 10 000 EUR on vajalik täiendav eraisikuline/juriidiline käendus ja/või kommertspandi seadmine või muu vallasvara pantimine. Mõningatel juhtudel küsitakse lisaks ka kinnisvara tagatist.

Laenusummale alates 10 000 EUR nõutakse tavaliselt kinnisvara tagatist, kuid ei välistata finantseerimist eduka ettevõtja garantii tagatisel.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendus! Taotle kohe!


Investeerimislaen

Antud laen on pikaajaline laenutoode, mis on mõeldud ettevõtte põhivarade soetamiseks või parendamiseks – näiteks hoonete ja ruumide ehitamiseks või renoveerimiseks. Laenusumma võib kujuneda vastavalt äriplaanile kuni 500 000 EUR-ni.

Laenu taotlemiseks on vajalik vähemalt üht, soovitatavalt juhatuse liikme/omaniku, erasikulist käendust ja tagatist vallas- või kinnisvara näol.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendus! Taotle kohe!

Kontakt

Juriidiline nimetus: BestCredit OÜ
Registrikood: 12213861
Kaubamärk: BestCredit.ee
E-post: info@snel.ee

Kontor Tallinnas

Tartu mnt. 25-21, Tallinn
Novira Plaza

Muud kontaktid

Raamatupidamine: arved@bestcredit.ee
Päringute info: abi@bestcredit.ee
Väikelaenude klientide teenindus: info@bestcredit.ee
Tagatislaenude klientide teenindus: register@bestcredit.ee