Väikelaen

Väikelaen (aga ka kiirlaen või tarbimislaen) on sobivaks lahenduseks siis, kui Sul on vaja raha ootamatult alanud müügikampaania, viimase hetke reisi, kodutehnika ja mööbli asendamise või auto remondi jaoks.

Loe lähemalt

Väikelaenu tagastamine toimub võrdsetes osades kogu laenuperioodi jooksul nn annuiteetgraafiku alusel, milles igakuine laenumakse sisaldab osa põhisummast ja osa intressist.

BestCredit.ee kodulehel asuva laenukalkulaatori abil saad valida endale vajaliku laenusumma ja tingimused: igakuise makse suuruse, tagastamise tähtaja ja muid lepingu tingimusi. Juhul, kui kõik tingimused Sulle sobivad, suunatakse Sind edasi laenutaotluse täitmise lehele.

Kogu laenu väljastamise protsess toimub internetis Iseteeninduse süsteemi abil, mis võimaldab Sul täielikult kontrollida oma laenu saamise ja teenindamisega seotud tegevusi.

Väikelaene pakutakse summas 200 kuni 5000 eurot tähtajaga 30 päevast kuni 5 aastani. Antud finantsteenust pakutakse klientidele, kellel on püsiv ja tõestatav sissetulek.

Väikelaenu lepingu sõlmimise tasu on 0 eurot. Laenuvõtjal on lisaks suur valik lisateenuseid, mis hõlmavad maksepuhkust, maksegraafiku muutmist, oma personaalse laenulimiidi ulatuses lisalaenu võtmist, aga ka ennetähtaegset laenu tagastamist, mis annab võimaluse intressi pealt säästa.

Püsikliendid saavad veelgi paremaid laenamise võimalusi ja eripakkumisi. Laenutaotluse täitmisest kuni raha laekumiseni püsikliendi pangakontole ei lähe tavaliselt kauem, kui 15 minutit.

Esita laenutaotlus

Kontakt

Juriidiline nimetus: BestCredit OÜ
Registrikood: 12213861
Kaubamärk: BestCredit.ee
E-post: info@snel.ee

Kontor Tallinnas

Tartu mnt. 25-21, Tallinn
Novira Plaza

Muud kontaktid

Raamatupidamine: arved@bestcredit.ee
Päringute info: abi@bestcredit.ee
Väikelaenude klientide teenindus: info@bestcredit.ee
Tagatislaenude klientide teenindus: register@bestcredit.ee